Atribuită Cumpărare directă

Lichid de spalare parbriz iarna gata preparat Dreissner, 5 litri, -20 grade

Număr anunț
DA35265483
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Monetaria Statului (CUI 427304)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
39831500-1 · Produse de curatat pentru automobile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
554,40 RON
Data publicării
14.03.2024 13:47
Data finalizării
15.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

554,40 RON