Atribuită Cumpărare directă

Codul Fiscal Comparat 2023-2024 si Codul de procedură fiscală 2023/2024

Număr anunț
DA35262214
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE CLUJ-NAPOCA (CUI 4426336)
Furnizor / câștigător
BOOKS 4U SRL (CUI 33574204)
Cod CPV
22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
849,52 RON
Data publicării
14.03.2024 13:47
Data finalizării
15.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

849,52 RON