Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului pentru terenurile de joaca (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MENTENANȚĂ ȘI ÎNTREȚINERE LOCURI DE JOACĂ-6 luni
- Număr anunț
- DA40734414
- Autoritate contractantă
- DEZVOLTARE URBANA SLATINA SRL (CUI 37192177)
- Furnizor / câștigător
- ADRIMI METAL ECO S.R.L. (CUI 41441900)
- Cod CPV
- 50870000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului pentru terenurile de joaca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.000 RON
- Valoare atribuită
- 42.000 RON
- Data publicării
- 30.06.2026 15:15
- Termen limită
- 05.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 30.06.2026 16:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
42.000 RON
din 42.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro