Atribuită Cumpărare directă

Caserola patrata, plastic, 16 x 16 x 24 cm, 4,2L - OXO

Număr anunț
DA35266441
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Arte Din Bucuresti (CUI 4602033)
Furnizor / câștigător
KITCHEN SHOP SRL (CUI 14180084)
Cod CPV
39221130-7 · Recipiente pentru alimente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
357,98 RON
Data publicării
14.03.2024 13:47
Data finalizării
15.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

357,98 RON