Atribuită Cumpărare directă

Hârtie pergaminată + Pungi alimentare 2 kg

Număr anunț
DA35257555
Autoritate contractantă
Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Iasi (CUI 4701509)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
39222100-5 · Articole de catering de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
704,91 RON
Data publicării
14.03.2024 13:47
Data finalizării
15.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

704,91 RON