Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse de curatenie

Număr anunț
DA21250554
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCU Medias (CUI 17493493)
Furnizor / câștigător
PAUL COM SRL (CUI RO3238067)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
642,02 RON
Valoare atribuită
642,02 RON
Data publicării
19.09.2018 13:17
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 13:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

642,02 RON

din 642,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.