Ofertă acceptată Cumpărare directă

R10803/26.06.2026 - PACHET SUPERTIT FIN 2,5X350 E6013 4,5

Număr anunț
DA40726699
Autoritate contractantă
/ J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
409,92 RON
Valoare atribuită
409,92 RON
Data publicării
30.06.2026 09:26
Termen limită
06.07.2026 17:00
Data finalizării
01.07.2026 10:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

409,92 RON

din 409,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.