Atribuită Cumpărare directă

Brufen 400mg x blistere x 30cpr.film. / IBUPROFENUM

Număr anunț
DA35265254
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CONSTANTA (CUI 2983845)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
382,80 RON
Data publicării
14.03.2024 13:47
Data finalizării
15.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

382,80 RON