Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RETROVIR 10MG/ML SOL. ORALA X 200ML (ZIDOVUDINUM)- necesar HIV IULIE 2026
- Număr anunț
- DA40717076
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 191,60 RON
- Valoare atribuită
- 191,60 RON
- Data publicării
- 29.06.2026 08:45
- Termen limită
- 06.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.07.2026 10:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
191,60 RON
din 191,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro