Atribuită Cumpărare directă

personalizare body-uri bebelusi

Număr anunț
DA35246325
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
Furnizor / câștigător
REMARK ADVERTISING AG S.R.L. (CUI 45232469)
Cod CPV
18411000-3 · Imbracaminte pentru bebelusi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
13.03.2024 13:47
Data finalizării
15.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON