Atribuită Cumpărare directă

TUSIERA PRINTER R30;STAMPILA PRINTER 60;STAMPILA PRINTER 20;STAMPILA PRINTER 53 DATER

Număr anunț
DA35240690
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI 9098809)
Cod CPV
30192111-2 · Tusiere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
323,54 RON
Data publicării
12.03.2024 13:47
Data finalizării
15.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

323,54 RON