Termen închis
Publicitate
15.000 buc. plicuri C5 personalizate, 15.000 buc. plicuri DL cu fereastra dreapta personalizate, 10.000 buc. plicuri C6 personalizate
- Număr anunț
- ADV1024107
- Autoritate contractantă
- Casa Judeteana de Pensii BRASOV (CUI 13592877)
- Cod CPV
- 30199710-0 · Plicuri imprimate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- Termen închisTermenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
- Tip procedură
- Achizitii directecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 0,01 RON
- Data publicării
- 13.07.2018 12:05
- Termen limită
- 17.07.2018 23:30
Documente
Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.