Număr anunț
DA40732112
Autoritate contractantă
RATBV S.A. (CUI RO1102556)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39295000-6 · Umbrele de ploaie si parasolare; bastoane pentru mers si bastoane-scaun (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
179,51 RON
Valoare finală
179,51 RON
Data publicării
30.06.2026 13:23
Termen limită
13.07.2026 17:00
Data finalizării
08.07.2026 10:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.