Atribuită Cumpărare directă

Servicii de masă cu apa și cafea (gustare rece, fel de bază, desert) pentru 19.03.2024 - Cina

Număr anunț
DA35270362
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BAIA MARE (CUI 4006707)
Furnizor / câștigător
TRIPLU R SRL (CUI 24235330)
Cod CPV
55300000-3 · Servicii de restaurant si de servire a mancarii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.250 RON
Data publicării
15.03.2024 13:47
Data finalizării
15.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.250 RON