Ofertă acceptată Cumpărare directă

SURUB TABLA DIN7504P 4.2X16 ZN

Număr anunț
DA40736948
Autoritate contractantă
Municipiul Satu Mare (CUI 4038806)
Furnizor / câștigător
SAMFERO SRL (CUI 11956327)
Cod CPV
44531300-4 · Suruburi cu autofiletare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4,70 RON
Valoare atribuită
4,70 RON
Data publicării
01.07.2026 09:45
Termen limită
06.07.2026 17:00
Data finalizării
01.07.2026 10:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4,70 RON

din 4,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.