Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE PACHET FURNITURI DE BIROU

Număr anunț
DA35276390
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "INV.M.GEORGESCU" CELARU (CUI 14992553)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
798,59 RON
Data publicării
15.03.2024 13:47
Data finalizării
16.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

798,59 RON