Atribuită Cumpărare directă

Imprimanta TSC TE200, 203 DPI, 108 mm, 152.4 mm/s, USB

Număr anunț
DA35251685
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30232100-5 · Imprimante si trasatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
796,64 RON
Data publicării
13.03.2024 13:47
Data finalizării
18.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

796,64 RON