Ofertă acceptată Cumpărare directă

cd

Număr anunț
DA21254974
Autoritate contractantă
GRADINITA DE COPII NR.1 TURNU MAGURELE (CUI 4253723)
Furnizor / câștigător
VASILIADA MARKET SRL (CUI RO28312215)
Cod CPV
03222334-3 · Prune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22,47 RON
Valoare atribuită
22,47 RON
Data publicării
20.09.2018 07:56
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 09:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22,47 RON

din 22,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.