Ofertă acceptată Cumpărare directă

Calor Extra 1 neaccizat plata in avans

Număr anunț
DA21243770
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC GHENUTA COMAN MURGENI (CUI 4359423)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI RO12751583)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
61.226,80 RON
Valoare atribuită
61.226,80 RON
Data publicării
19.09.2018 09:03
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 08:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

61.226,80 RON

din 61.226,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.