Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Scutece copii - PAMPERS 2, Scutece copii - PAMPERS 3
- Număr anunț
- DA21252292
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
- Furnizor / câștigător
- MEDIMFARM SA (CUI RO1359259)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 140,27 RON
- Valoare atribuită
- 140,27 RON
- Data publicării
- 19.09.2018 14:24
- Termen limită
- 24.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.09.2018 15:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
140,27 RON
din 140,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro