Ofertă refuzată Cumpărare directă

Doborare si sectionare arbori

Număr anunț
DA21239560
Autoritate contractantă
Comuna Seitin (CUI 3518849)
Furnizor / câștigător
MARION LIPOVA SRL (CUI RO24177469)
Cod CPV
77211400-6 · Servicii de taiere a arborilor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.500 RON
Valoare finală
5.500 RON
Data publicării
18.09.2018 13:59
Data finalizării
20.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.