Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLAN URBANISTIC DE DETALIU

Număr anunț
DA21250140
Autoritate contractantă
Comuna Tatarani (Primaria Tatarani) (CUI 4344430)
Furnizor / câștigător
ARHICAD S.R.L. (CUI RO15904924)
Cod CPV
71410000-5 · Servicii de urbanism (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.200 RON
Valoare atribuită
9.200 RON
Data publicării
19.09.2018 13:02
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 10:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.200 RON

din 9.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.