Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie ferastrau de mana (drujba)

Număr anunț
DA21251272
Autoritate contractantă
COMUNA JITIA (CUI 4350696)
Furnizor / câștigător
LORENA COM SRL (CUI RO2846040)
Cod CPV
44511500-0 · Ferastraie de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.688,24 RON
Valoare atribuită
2.688,24 RON
Data publicării
19.09.2018 13:45
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 14:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.688,24 RON

din 2.688,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.