Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PROIECTOR LED 100W/4000K 10000 LM
- Număr anunț
- DA21256221
- Autoritate contractantă
- AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
- Furnizor / câștigător
- RALDO ELECTRIC SRL (CUI RO28421964)
- Cod CPV
- 31518600-6 · Proiectoare orientabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.347,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.347,80 RON
- Data publicării
- 20.09.2018 09:20
- Termen limită
- 25.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.09.2018 09:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.347,80 RON
din 2.347,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro