Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIEPT DE PUI DEZOSAT AMB.LA PUNGA ÎNTREG, FARA PIELE (NEINJECTAT)

Număr anunț
DA21256142
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "PETRU RAREȘ (CUI 3860336)
Furnizor / câștigător
FERMADOR SRL (CUI RO6550631)
Cod CPV
15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
370,65 RON
Valoare atribuită
370,65 RON
Data publicării
20.09.2018 09:17
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 10:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

370,65 RON

din 370,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.