Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 7,7% sub estimat

PACHET ALIMENTE

Număr anunț
DA21254202
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "AL. I. CUZA (CUI 4427960)
Furnizor / câștigător
ANA & CORNEL SRL (CUI 5878224)
Cod CPV
15131700-2 · Preparate pe baza de carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
774,82 RON
Valoare atribuită
715,08 RON 7,7% sub estimat
Data publicării
19.09.2018 15:53
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 16:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

715,08 RON

din 774,82 RON estimat 7,7%

Adjudecat la 92,3% din estimat · economie 59,74 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.