Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARNE ȘI LACTATE

Număr anunț
DA21253517
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC LEOWEY KLARA (CUI 14889931)
Furnizor / câștigător
UNICARM SRL (CUI 6531770)
Cod CPV
15131100-6 · Produse pe baza de carne pentru carnati (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
471,35 RON
Valoare atribuită
471,35 RON
Data publicării
19.09.2018 15:16
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 11:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

471,35 RON

din 471,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.