Ofertă acceptată Cumpărare directă

fructe si legume

Număr anunț
DA21216466
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA (CUI 29157233)
Furnizor / câștigător
DOCLAM SRL (CUI 17871661)
Cod CPV
15310000-4 · Cartofi si produse pe baza de cartofi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
276,75 RON
Valoare atribuită
276,75 RON
Data publicării
14.09.2018 12:52
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 08:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

276,75 RON

din 276,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.