Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse alimentare

Număr anunț
DA21257978
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA (CUI 4390232)
Furnizor / câștigător
PRODLACTA SRL (CUI RO16837815)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.961,93 RON
Valoare atribuită
1.961,93 RON
Data publicării
20.09.2018 10:28
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 10:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.961,93 RON

din 1.961,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.