Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NESTLE NAN 2 OPTIPRO*400G
- Număr anunț
- DA21249938
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
- Cod CPV
- 15884000-8 · Alimente pentru nou-nascuti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 270,72 RON
- Valoare atribuită
- 270,72 RON
- Data publicării
- 19.09.2018 12:54
- Termen limită
- 24.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.09.2018 14:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
270,72 RON
din 270,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro