Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Element de lucru rezectoscop monopolar
- Număr anunț
- DA21261905
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
- Furnizor / câștigător
- KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI RO22505268)
- Cod CPV
- 33162000-3 · Dispozitive si instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.161,80 RON
- Valoare atribuită
- 5.161,80 RON
- Data publicării
- 20.09.2018 13:25
- Termen limită
- 25.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.09.2018 13:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.161,80 RON
din 5.161,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro