Ofertă acceptată Cumpărare directă

TEAVA PVC CU MUFA SI GARNITURA PT CANALIZARE SN2, L=3M D.160X3.2MM

Număr anunț
DA21260627
Autoritate contractantă
R 16868757 S.C. AQUACARAS S.A.
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
44163100-1 · Tevi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,30 RON
Valoare atribuită
117,30 RON
Data publicării
20.09.2018 12:32
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 16:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117,30 RON

din 117,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.