Ofertă acceptată Cumpărare directă

TAVITA RENALA INOX 25 CM NUMAR DE REFERINTA: 180902

Număr anunț
DA21257214
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BOGDAN VODA (CUI 18252353)
Furnizor / câștigător
STIL TEHNICĂ MEDICALĂ SRL (CUI RO11152888)
Cod CPV
33169000-2 · Instrumente chirurgicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48,74 RON
Valoare atribuită
48,74 RON
Data publicării
20.09.2018 09:58
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 10:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48,74 RON

din 48,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.