Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PISTOL DE STROPIT CU CONECTOR PTR FURTUN 82353
- Număr anunț
- DA21256853
- Autoritate contractantă
- r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
- Furnizor / câștigător
- OPAL CONSTRUCT SRL (CUI RO17127522)
- Cod CPV
- 16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 360,60 RON
- Valoare atribuită
- 360,60 RON
- Data publicării
- 20.09.2018 09:43
- Termen limită
- 25.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.09.2018 10:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
360,60 RON
din 360,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro