Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET RECHIZITE

Număr anunț
DA21253349
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Mikes Armin (CUI 16434057)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
714,99 RON
Valoare atribuită
714,99 RON
Data publicării
19.09.2018 15:08
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 12:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

714,99 RON

din 714,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.