Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Autorizare CNCIR / ISCIR in vederea functionarii pentru centrale termice
- Număr anunț
- DA21249675
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI ILFOV (CUI 17093675)
- Furnizor / câștigător
- CARION SRL (CUI RO14821677)
- Cod CPV
- 71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.300 RON
- Valoare atribuită
- 1.300 RON
- Data publicării
- 19.09.2018 12:45
- Termen limită
- 25.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.09.2018 11:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.300 RON
din 1.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro