Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie BURDUF PERNA 50/70 CM
- Număr anunț
- DA21246798
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SECTOR 6 (CUI 17300924)
- Furnizor / câștigător
- CASA VILI FASHION SRL (CUI RO16387060)
- Cod CPV
- 39516120-9 · Perne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.560 RON
- Valoare atribuită
- 1.560 RON
- Data publicării
- 19.09.2018 11:04
- Termen limită
- 25.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.09.2018 12:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.560 RON
din 1.560 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro