Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat de dezumidificat si purificat aerul

Număr anunț
DA21214918
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Furnizor / câștigător
ALT ALECO GROUP SRL (CUI RO18701703)
Cod CPV
42113161-0 · Deumidificatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.479 RON
Valoare atribuită
19.479 RON
Data publicării
14.09.2018 11:46
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 12:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.479 RON

din 19.479 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.