Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Memory stick 32 GB pentru S.G.A. Galati
- Număr anunț
- DA21251076
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD (CUI 23780878)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
- Cod CPV
- 30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 138,65 RON
- Valoare atribuită
- 138,65 RON
- Data publicării
- 19.09.2018 13:37
- Termen limită
- 24.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.09.2018 08:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
138,65 RON
din 138,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro