Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET AFERENT ANUNT ADV1030903 -Stick de memorie USB minim 8 GB
- Număr anunț
- DA21250279
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.635 RON
- Valoare atribuită
- 4.635 RON
- Data publicării
- 19.09.2018 13:06
- Termen limită
- 24.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.09.2018 13:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.635 RON
din 4.635 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro