Ofertă acceptată Cumpărare directă

Suport vertical din plastic pentru cataloage MAS

Număr anunț
DA21257693
Autoritate contractantă
COLEGIUL SILVIC BUCOVINA (CUI 4327260)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
684,20 RON
Valoare atribuită
684,20 RON
Data publicării
20.09.2018 10:16
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 12:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

684,20 RON

din 684,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.