Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale consumabile, articole marunte de birou, accesorii de birou

Număr anunț
DA21255573
Autoritate contractantă
Compania Nationala Administratia Porturilor Dunarii Maritime SA (CUI 11776466)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
226,57 RON
Valoare atribuită
226,57 RON
Data publicării
20.09.2018 08:50
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 08:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

226,57 RON

din 226,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.