Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Materiale consumabile, articole marunte de birou, accesorii de birou
- Număr anunț
- DA21255272
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala Administratia Porturilor Dunarii Maritime SA (CUI 11776466)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
- Cod CPV
- 30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 226,57 RON
- Valoare finală
- 228,22 RON
- Data publicării
- 20.09.2018 08:31
- Termen limită
- 25.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.09.2018 08:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.