Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie xerox A4
- Număr anunț
- DA21253707
- Autoritate contractantă
- Muzeul Judetean de Istorie si Arheologie Prahova (CUI 2843442)
- Furnizor / câștigător
- COLARGOL IMPEX SRL (CUI RO13437075)
- Cod CPV
- 30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 338 RON
- Valoare atribuită
- 338 RON
- Data publicării
- 19.09.2018 15:24
- Termen limită
- 24.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.09.2018 16:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
338 RON
din 338 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro