Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciul de proiectare "Proiect faza DTAD desfiintare constructii existente (grajd si magazii)"

Număr anunț
DA21238272
Autoritate contractantă
COMUNA DOBRENI (CUI 2613028)
Furnizor / câștigător
CATANA PROIECT SRL (CUI 18873822)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.500 RON
Valoare atribuită
6.500 RON
Data publicării
18.09.2018 13:06
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 08:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.500 RON

din 6.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.