Acasă · Licitații
· Servicii de dezvoltare de software de proiectare asistata de calculator (CAD) (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Licenta AutoCAD Autodesk LT 2019, 1 User, Win, 1 Year, 057K1-WW8695-T548/SRCF CTA
- Număr anunț
- DA21256349
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 72212321-5 · Servicii de dezvoltare de software de proiectare asistata de calculator (CAD) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.810,48 RON
- Valoare atribuită
- 1.810,48 RON
- Data publicării
- 20.09.2018 09:25
- Termen limită
- 25.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.09.2018 09:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.810,48 RON
din 1.810,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro