Ofertă acceptată Cumpărare directă

CULEGERE - DICTIONAR (BILINGV) - ''PLANTE DE LEAC SI DE ALEAN'' -PROIECT AFCN

Număr anunț
DA21231970
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL DUNAREA DE JOS GALATI (CUI 3127255)
Furnizor / câștigător
OPANIS 2006 SRL (CUI RO18589287)
Cod CPV
22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.575 RON
Valoare atribuită
18.575 RON
Data publicării
18.09.2018 08:24
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 08:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.575 RON

din 18.575 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.