Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Consultanta Management proiect-proiecte GAL
- Număr anunț
- DA21235004
- Autoritate contractantă
- COMUNA FOLTESTI (CONSILIUL LOCAL FOLTESTI) (CUI 3126802)
- Furnizor / câștigător
- DUNANDSER GROUP S.R.L. (CUI RO31522217)
- Cod CPV
- 72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.196 RON
- Valoare atribuită
- 16.196 RON
- Data publicării
- 18.09.2018 10:45
- Termen limită
- 24.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.09.2018 10:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.196 RON
din 16.196 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro