Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE DE CURATENIE ELENA DOAMNA

Număr anunț
DA21259798
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ELENA DOAMNA TECUCI (CUI 13629780)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
292,85 RON
Valoare atribuită
292,85 RON
Data publicării
20.09.2018 11:50
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 15:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

292,85 RON

din 292,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.