Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii comunicare digitala website (ROHU-14)

Număr anunț
DA21247515
Autoritate contractantă
Municipiul Salonta (CUI 4593423)
Furnizor / câștigător
ELECTRIC GREEN DESIGNS SRL (CUI RO31198731)
Cod CPV
72413000-8 · Servicii de proiectare de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
131.000 RON
Valoare atribuită
131.000 RON
Data publicării
19.09.2018 11:29
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 12:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

131.000 RON

din 131.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.